KURUMSAL

Gereksiz Onarım Maliyetlerine Son!

Firmamız 20 yıllık tecrübesiyle konut, işyeri, fabrika ve kamu kurum ve kuruluşlarının ısıtma, soğutma, havalandırma, mekanik tesisat, kimyasal şartlandırma ve alt yapı hizmetlerinin projelendirme ve taahhüdü alanlarında hizmet vermektedir.

 

Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız ‘’Yenilikçi Çözümler’’ ‘’Uygun Fiyat’’ ‘’Dürüstlük’’ ve ‘’Güvenilirlik’’ ilkesiyle sektörde üstlerde yer almak yolunda emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Flexdub gereksiz onarım maliyetlerini düşürerek size ekstra bir masrafa neden olacak sorunları ortan kaldırır…

 

Kısacası; kırmaya dökmeye SON !

 

Tesisat sektöründe kullanıcıların işin kolaylaştıran Flexdub muazzam bir üründür. Öyle ki Flexdub, mevcut tesisatta su kaçağının olduğu bölgeye herhangi bir müdahalede bulunmadan, sistemde oluşmuş kaçakları kendisi tespit ederek yerinde kristalleştirip kapatır. Flexdubtesisatın basıncında ve sıcaklığında kendiözelliğini

yitirmez ve sürekliliğini korur. Ayrıca plastik veya metal her türlü tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Flexdub, efor sarf etmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır.

 

 

Flexdub’ın Kullanım alanları oldukça zengindir.

 

Su bağlantılarının yapıldığı tüm Merkezi sistem, Kombi sistemleri, Yerden ısıtma sistemleri, temiz su tesisatları, açık sistemler, yüzme havuzları ve beton yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz! Demir, bakır, galvaniz, plastikkısacası suyun geçtiği tüm tesisat hatlarında kullanılan Flexdub Konsantre, oluşmuş kaçakları eksiksiz bir şekilde kapatmaktadır.

 

Flexdub Havuz…

 

Adından da anlaşıldığı gibi havuz, çeşitli derzler, teras ve zemin su kaçaklarında etkili bir izolasyon malzemesidir. Flexdub, kaçak olan zemin tarafından emilerek kristalleşir ve size kırmadan dökmeden ekonomik çözüm sunar. Uygulaması oldukça kolay olan Flexdub Havuz kaçağın bulunduğu zemine dökülür ve fırça yardımı ile yüzeye uygulanır.

HAKKIMIZDA

FLEXDUB © 2020

Soru, şikayet ve görüşleriniz için bize Facebook sayfamızdan mesaj ile ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şeker Mah. 1424 Sok. No:7/A Etimesgut

+90 (312) 220 35 39 |0312 220 (FLEX)

+90 (312) 283 36 82

+90 (312) 276 08 38

+90 (506) 635 75 85

İLETİŞİM FORMU

Mesaj Gönderiliyor...

Mesaj Gönderilemedi!

Mesaj Gönderildi!