MERKEZİ SİSTEM TEMİZLEME

MERKEZİ SİSTEM TEMİZLEME

Firmamız ısıtma, soğutma ve kullanım suyu hatlarındaki zaman içinde oluşan kireçlenme, çamurlaşma ve sistem verimini düşüren her türlü yabancı partikülleri merkezi sistem içinden temizleyen uygulamalar yapmaktadır.

 

Bu uygulamalarda merkezi sistemin yapısına hiçbir şekilde zarar vermeyen, koruyucu inhibitörler içeren, Flexdub kimyasalları ile yapmaktadır.

 

Uygulamalarımız merkezi sistem ısıtma ve merkezi sistem soğutma hatlarında bulunan yabancı partiküllerden dolayı oluşan verim kayıplarını engellemek, merkezi sistemde bulunan kazan, yoğuşmalı kazan, tesisat boruları, radyatörler ve fancoil sistemlerinin arızalanmaması için yapılmaktadır.

 

Merkezi sistem temizliklerinden sonra, tesisat içine bırakılacak Flexdub koruma kimyasalı ile de sistemin uzun yıllar yeniden kirlenmesi engellenecektir.

 

Merkezi sistem temizliğinde en önemli husus, uzun yıllar çalışmış metal yorgunluğu oluşmuş yapılara temizlikten sonra zarar gelmesini engellemek için mutlaka metal koruyucu inhibitörleri olan kimyasallar tercih edilmelidir. Merkezi sistem de oluşan çamurlaşma ve kireçlenmeden dolayı yıpranmış tesisatların asidik kimyasallarla zarar görmesi ihtimal dahilindedir.

 

Bu nedenle firmamız merkezi sistemde bulunan demir, aluminyum, bakır ve pirinç malzemelere zarar vermeyen inhibitörlerle desteklenmiş Flexdub temizleme ve koruma kimyasalları kullanarak merkezi sistem temizliğinizi garantili olarak yapmaktadır.

 

Ayrıca merkezi sıcak su sistemlerinde oluşan demiroksit kaynaklı sarı su akma problemi tesisatınızın boyler sıcak su ve resirkülasyon hatları özel bir FlexDub koruma ürünü ile temizlenmektedir. Özellikle eski galvaniz borular bulunan merkezi sistem sıcak su tesisatlarında ve bireysel daire içi tesisatlarda kullanılması önerilmektedir.

 

 

HAKKIMIZDA

FLEXDUB © 2020

Soru, şikayet ve görüşleriniz için bize Facebook sayfamızdan mesaj ile ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Şeker Mah. 1424 Sok. No:7/A Etimesgut

+90 (312) 220 35 39 |0312 220 (FLEX)

+90 (312) 283 36 82

+90 (312) 276 08 38

+90 (506) 635 75 85

İLETİŞİM FORMU

Mesaj Gönderiliyor...

Mesaj Gönderilemedi!

Mesaj Gönderildi!